Smartfon OnePlus Nord 2T 5G 12 GB / 256 GB 5G szary
Smartfon OnePlus Nord 2T 5G 12 GB / 256 GB 5G szary
749,00 zł
Na stanie
Stan: Bardzo dobry, 100% sprawny, wyczyszczony i zdezynfekowany. Może posiadać ślady użytkowania w postaci rys lub odprysków. Każdy sprzęt który sprzedajemy pochodzi z polskiej dystrybucji, jest wolny od rat, blokad lub innych zobowiązań. Na żądanie, udostępniamy do wglądu pierwotną fakturę zakupową.
OnePlus Nord 2T 5G
Potrójny aparat 50 MP
Wielofunkcyjny aparat OnePlus Nord 2T 5G świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Obiektyw główny 50 MP z matrycą Sony IMX766 pozwoli Ci cieszyć się idealnymi, jasnymi i pełnymi barw fotografiami nie tylko za dnia, ale też w nocy. Natomiast dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi o polu widzenia aż 120o możesz uchwycić więcej osób na jednym zdjęciu. Aparat wyposażono również w obiektyw monochromatyczny 2 MP.


Fantastyczne funkcje wideo
Funkcje wideo w OnePlus Nord 2T 5G pozwolą Ci wyzwolić Twoją kreatywną stronę. Możesz nagrywać filmy w Trybie zwolnionego tempa, z prędkością aż 960 kl./s., dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół. Jednoczesne nagrywanie z przedniej i tylnej kamery umożliwi Ci tryb Dual-View Video, a o perfekcyjne doświetlenie i odwzorowanie kolorów zadba tryb AI Highlight Video.
Ekran AMOLED 6,43”
OnePlus Nord 2T 5G został wyposażony w duży i jasny ekran AMOLED 6,43”, który charakteryzuje się płynnym działaniem dzięki wsparciu HDR10+.


Superszybkie ładowanie SUPERVOOC 80 W
Bateria o pojemności aż 4500 mAh pozwoli Ci na cały dzień użytkowania smartfonu. Możesz grać w gry, przeglądać kanały social media i robić świetne zdjęcia bez obaw o zużycie energii. Nawet jeżeli poziom baterii spadnie, ładowanie do 100% potrwa tylko około pół godziny dzięki zastosowaniu technologii szybkiego ładowania SUPERVOOC 80 W.
Niezawodny procesor
Zaawansowany procesor MediaTek Dimensity 1300 zapewnia nieprzerwanie znakomite działanie przez długie godziny. Możesz szybko ściągać pliki oraz cieszyć się jakością rozgrywki mobilnej na najwyższym poziomie, ponieważ układ obsługuje technologię Wi-Fi 6. A to wszystko przy niskim poborze energii dzięki efektywnemu zarządzaniu procesami oraz kontroli temperatury urządzenia w czasie rzeczywistym.


OxygenOS 12
Smartfon posiada system OxygenOS 12 – autorski system OnePlus bazujący na Androidzie. Wyjątkowa nakładka zapewnia nowe doświadczenia użytkowania. Możesz utworzyć konta służbowe i prywatne w jednym smartfonie i przypisać do każdego z nich inne aplikacje. Możesz korzystać z Trybu ciemnego, który ma teraz aż trzy poziomy regulacji oraz szybko i sprawnie wyszukiwać kontakty, zdjęcia i inne szczegółowe dane dzięki wielofunkcyjnemu paskowi wyszukiwania OnePlus Scout. Co najważniejsze, korzystanie z OxygenOS jest całkowicie bezpieczne, a Twoje dane prywatne są zawsze chronione.
Dołączone akcesoria:
- ładowarka SUPERVOOC 33 W (11V 3A)
- kabel typu-c
- instrukcja szybkiego uruchomienia
- list powitalny
- informacje o bezpieczeństwie i karta gwarancyjna
- folia ochronna na ekran (nałożona)
- etui
- igła do wysuwania karty SIM

Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Kod producenta | CPH2399 |
| Marka telefonu | OnePlus |
| Model telefonu | Nord 2T 5G |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | szary |
| Przekątna ekranu | 6.43 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawanie twarzy |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4500 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 73 |
| Wysokość | 159 |
| Głębokość | 8.4 |
| Waga | 190 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 409 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32 |
| Funkcje aparatu | cyfrowa stabilizacja obrazu, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | MediaTek Dimensity 1300 |
| Częstotliwość procesora | 3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Mali-G77 MC9 |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| EAN | 6921815621355 |















