Nikon Z5 + Nikkor Z 24-50mm f/4-6.3
Nikon Z5 + Nikkor Z 24-50mm f/4-6.3
3999,00 zł
Na stanie
Stan: Bardzo dobry, 100% sprawny, wyczyszczony i zdezynfekowany. Może posiadać ślady użytkowania w postaci rys lub odprysków.
Najważniejsze cechy:
- Zgrabny i lekki korpus wykonany ze stopu magnezu
- Podwójny slot kart pamięci SD
- Możliwość ładowania baterii poprzez POWER BANK (poprze kabel USB-C)
- Procesor obrazu EXPEED 6
- Pełnoklatkowa matryca CMOS o rozdzielczości 24,3 Mpix
- 5-osiowy system stabilizacji matrycy (skuteczność 5 EV)
- Nowy bardzo duży bagnet pozwalający na większy dopływ światła i rejestrowanie obrazu jeszcze lepszej jakości
- Szeroki zakres efektywnej czułości ISO 100-51200
- Bardzo szybki i precyzyjny autofokus z 273 punktami pomiaru i 90% pokryciem kadru
- Możliwość rejestrowania filmów 4K 30kl./s, Full HD 60kl./s
- Uchylny, dotykowy 3,2″ ekran LCD oraz wizjer OLED
- Uszczelniony, kompaktowy korpus odporny na kurz i zachlapania
- łączność Wi-Fi oraz Bluetooth
- Możliwość wykorzystania szerokiej gamy doskonałych obiektywów Nikkor F dzięki opcjonalnemu adapterowi Nikon FTZ
Zestaw Z 5 24-50
Wykorzystaj swój potencjał twórczy. Ten poręczny zestaw z pełnoklatkowym zoomem zawiera aparat Nikon Z 5 i kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3. Rób ostre zdjęcia pełne kolorów i szczegółów najmniejszym spośród dostępnych pełnoklatkowych obiektywów zmiennoogniskowych.
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Kod producenta | VOA040K001 |
| Marka | Nikon |
| Model | z5 |
| Model załączonego obiektywu | Z 24-50mm f/4-6.3 |
| W zestawie | korpus + obiektyw |
| Rozmiar matrycy | pełna klatka |
| Wizjer | elektroniczny |
| Lampa błyskowa | wbudowana |
| Rozdzielczość | 24 |
| Stabilizacja | mechaniczna matrycy |
| Przekątna ekranu | 8.13 |
| Typ matrycy | CMOS |
| Mocowanie | Nikon Z |
| Kolor | czarny |
| Zdjęcia seryjne | 4.5 |
| Jakość video | 4K |
| Czułość ISO | 51200-51200 |
| Procesor obrazu | EXPEED 6 |
| Autofocus | Hybrydowy |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | audio 3,5 mm, miniHDMI, USB typ C |
| Konstrukcja | ekran dotykowy, ekran ruchomy |
| Funkcje | auto ISO |
| Załączone wyposażenie | Baterie w zestawie, Skrócona instrukcja obsługi |
| Szerokość produktu | 13.4 |
| Wysokość produktu | 10.05 |
| Waga produktu | 590 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| EAN | 4960759904676 |











