Smartfon Apple iPhone 14 Plus 6 GB / 128 GB 5G blue 100% bat, raz włączony
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 6 GB / 128 GB 5G blue 100% bat, raz włączony
2199,00 zł
Na stanie
Stan: Używany, raz włączony więc jest jak nowy, po wymianie z ubezpieczenia.
Obsługa 5G: Tak
Przekątna ekranu: 6,7”
Rozdzielczość: 2778 x 1284
System operacyjny: iOS 16
Pamięć wewnętrzna: 128 GB
Czytnik kart pamięci: Nie
Typ ogniwa: Li-ion (bateria wewnętrzna)
Aparat fotograficzny: Tak
Aparat – Przód: 12 Mpix
Aparat – Tył: 12 Mpix
Aparat – Tył 2: 12 Mpix
Szczegółowe dane aparatu
System dwóch aparatów:
- Główny 12 MP: 26 mm, przysłona /1,5, system OIS z automatyczną stabilizacją matrycy, 7elementowy obiektyw, funkcja 100% Focus Pixels
- Ultraszerokokątny 12 MP: 13 mm, przysłona /2,4 i pole widzenia 120°, 5elementowy obiektyw
- 2-krotny zoom optyczny (oddalanie), maks. 5-krotny zoom cyfrowy
- Osłona obiektywu ze szkła szafirowego
- Flesz True Tone
- Photonic Engine
- Deep Fusion
- Tryb portretowy z zaawansowanym efektem bokeh i funkcją kontroli głębi ostrości
- Oświetlenie portretowe z sześcioma efektami (światło naturalne, studyjne, konturowe, sceniczne, sceniczne mono, High Key mono)
- Tryb nocny
- Panorama (do 63 MP)
- Style fotograficzne
- Szeroka gama kolorów na zdjęciach i Live Photo
- Korekta obiektywu (ultraszerokokątnego)
- Zaawansowana redukcja efektu czerwonych oczu
- Automatyczna stabilizacja obrazu
- Tryb zdjęć seryjnych
- Dodawanie geoznaczników do zdjęć
- Zapisywane formaty zdjęć: HEIF i JPEG
Aparat TrueDepth:
- Aparat 12 MP
- Przysłona /1,9
- Autofokus z funkcją Focus Pixels
- Sześcioelementowy obiektyw
- Retina Flash
- Photonic Engine
- Deep Fusion
- Tryb portretowy z zaawansowanym efektem bokeh i funkcją kontroli głębi ostrości
- Oświetlenie portretowe z sześcioma efektami (światło naturalne, studyjne, konturowe, sceniczne, sceniczne mono, High Key mono)
- Animoji i Memoji
- Tryb nocny
- Style fotograficzne
- Szeroka gama kolorów na zdjęciach i Live Photo
- Korekta obiektywu
- Automatyczna stabilizacja obrazu
- Tryb zdjęć seryjnych
- Nagrywanie wideo 4K z częstością 24 kl./s, 25 kl./s, 30 kl./s lub 60 kl./s
- Nagrywanie wideo HD 1080p z częstością 25 kl./s, 30 kl./s lub 60 kl./s
- Tryb filmowy w jakości do 4K HDR z częstością 30 kl./s
- Nagrywanie wideo HDR z Dolby Vision w rozdzielczości do 4K z częstością 60 kl./s
- Wideo w zwolnionym tempie w jakości 1080p z częstością 120 kl./s
- Wideo poklatkowe ze stabilizacją obrazu
- Wideo poklatkowe w Trybie nocnym
- Wideo QuickTake
- Filmowa stabilizacja obrazu wideo (4K, 1080p i 720p)
Karta SIM
- Nano
- eSIM
Dual SIM: Tak
GPS: Tak
Komunikacja bezprzewodowa
- WiFi
- Bluetooth
- NFC
- LTE
- 5G
Złącza: Lightning
Ładowanie indukcyjne: Tak
Kolor: Niebieski
Wysokość: 160.8 mm
Szerokość: 78.1 mm
Głębokość: 7.8 mm
Waga: 203 g
Pozostałe parametry
- Odporność na zachlapania, wodę oraz pył: klasa IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut)
- Face ID: przy użyciu technologii rozpoznawania twarzy w aparacie TrueDepth
- Bezpieczeństwo: alarmowe SOS, wykrywanie wypadków
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| EAN | 194253374398 |
| Kod producenta | MQ523PX/A |
| Marka telefonu | Apple |
| Model telefonu | iPhone 14 Plus |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | niebieski |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 1 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 78.1 |
| Wysokość | 160.8 |
| Głębokość | 7.8 |
| Waga | 203 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 458 |
| Rozdzielczość ekranu | 2532 x 1170 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Procesor | Apple A15 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 1.9 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Apple GPU (5-core graphics) |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Maksymalny czas rozmów | 44 h |
| Maksymalny czas czuwania | 26 |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |




