Smartfon OnePlus Nord CE4 Lite 8 GB / 256 GB 5G srebrny
Smartfon OnePlus Nord CE4 Lite 8 GB / 256 GB 5G srebrny
549,00 zł
Brak w magazynie
Stan: Bardzo dobry, 100% sprawny, wyczyszczony i zdezynfekowany. Może posiadać ślady użytkowania w postaci rys lub odprysków. Każdy sprzęt który sprzedajemy pochodzi z polskiej dystrybucji, jest wolny od rat, blokad lub innych zobowiązań. Na żądanie, udostępniamy do wglądu pierwotną fakturę zakupową.

Smartfon OnePlus Nord CE4 Lite, najnowszy model z rodziny OnePlus, wyróżnia się pojemną baterią, długim czasem działania oraz szybkim ładowaniem. Posiada jasny wyświetlacz AMOLED i aparat o wyjątkowej jakości zdjęć. To naprawdę imponujące urządzenie!
Włącz doskonały wyświetlacz
Smartfon OnePlus Nord CE4 Lite zaskakuje odważnymi kolorami i wyrazistymi efektami wizualnymi dzięki wyświetlaczowi AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz i przekątnej 6,7 cala. Wykorzystanie tego samego materiału emitującego światło, co we flagowym modelu OnePlus 11, gwarantuje oszałamiający obraz podczas oglądania filmów, grania w gry i przeglądania zdjęć. Szczytowa jasność na poziomie 2100 nitów zapewnia doskonałą widoczność nawet w słoneczny dzień. Dzięki technologii Aqua Touch, możesz wydajnie dotykać ekranu oraz przeciągać i przewijać wyświetlaną na nim treść także mokrymi rękami. Padający na ekran deszcz czy wilgoć nie stanowią już problemu przy obsłudze Twojego smartfonu.
Włącz wyraźny dźwięk
Po włączeniu trybu Ultragłośności 300%, głośniki stereo w OnePlus Nord CE4 Lite naprawdę robią wrażenie swoją głośnością!

Włącz tryb niezawodności
Smartfon OnePlus Nord CE4 Lite wyposażony jest w Battery Health Engine, które niesamowicie łączy technologię AI z możliwościami sprzętowymi. To narzędzie uczy się Twoich nawyków związanych z ładowaniem i zapewnia żywotność baterii do 4 lat, nawet przy codziennym ładowaniu do co najmniej 80%. Dodatkowo, dzięki szybkiemu ładowaniu SUPERVOOC™ 80 W, naładujesz swój smartfon od 1 do 100% w zaledwie 50 minut. Co więcej, praktyczne ładowanie zwrotne 5 W pozwala na naładowanie innych urządzeń, takich jak słuchawki czy akcesoria, korzystając z energii Twojego smartfona. A gigantyczna pojemność baterii wynosząca 5110 mAh zapewnia nieograniczoną rozrywkę: strumieniowe przesyłanie danych, robienie zdjęć, granie i przeglądanie informacji w sieci.
Włącz tryb fotografa
Smartfon OnePlus Nord CE4 Lite wyposażony jest w bardzo zaawansowany zestaw aparatów. Główny aparat Sony LYT-600 o rozdzielczości 50 Mpx pozwala robić piękne zdjęcia i nagrywać niesamowite filmy w wysokiej jakości. Dodatkowo, OnePlus Nord CE4 Lite został wyposażony w aparat przedni o rozdzielczości 16 Mpx oraz pomocniczy aparat 2 Mpx do obsługi efektu głębi obrazu. Dzięki optycznej stabilizacji obrazu (OIS) w aparacie głównym, możesz robić wyraźne, kolorowe zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia. 2-krotny zoom w matrycy pozwala uchwycić najdrobniejsze niuanse i tworzyć realistyczne zbliżenia. Wypróbuj tryb portretowy, aby uzyskać fantastyczne zdjęcia z ulepszonym efektem bokeh, lepszą przejrzystością i dokładnością. Ulepszone rozpoznawanie obiektów pomaga dokładniej wyodrębnić wiele osób i przedmiotów ze zdjęć.
Włącz niezawodność
Smartfon OnePlus Nord CE4 Lite jest wyposażony w procesor Snapdragon 695, który bez trudu poradzi sobie z każdym zadaniem. Flagowa technologia RAM-Vita firmy OnePlus umożliwia błyskawiczne uruchamianie i przełączanie aplikacji, a także usprawnione zarządzanie zawartością w tle, zapewniając niesamowicie płynną rozrywkę. Urządzenie posiada dużą pamięć o pojemności do 16 GB RAM (8 GB fizycznej pamięci RAM możliwe do rozszerzenia o dynamiczne 8 GB) i 256 GB ROM. Dodatkowo, można rozszerzyć pamięć o kolejne 2 TB za pomocą karty microSD, uzyskując aż 2,25 TB miejsca na ulubione aplikacje, pliki i zdjęcia.
Jeśli zależy Ci na płynnej, niezakłóconej łączności, szybszym udostępnianiu plików, stabilnej rozgrywce i niesamowitej prędkości pobierania do 2 Gbps, procesor Snapdragon 695 5G z pewnością Cię zachwyci.
System OxygenOS 14
System OxygenOS 14, dostępny w OnePlus Nord CE4 Lite, to nie tylko bardziej zaawansowana wersja niż poprzednie. To oprogramowanie, które łączy wydajność, bezpieczeństwo i użyteczność w jednym.

Wyjątkowy design
Smartfon OnePlus Nord CE4 Lite dostępny jest w dwóch oszałamiających kolorach: srebrnym i niebieskim. Wersja srebrna zachwyca efektownym i hipnotyzującym wykończeniem oraz niewyobrażalnie gładkim, płaskim tyłem, który idealnie leży w dłoni. Natomiast design w kolorze niebieskim przyciąga wzrok głębokim odcieniem błękitu, stanowiąc zupełnie nowy akcent w serii Nord.

Zawartość pudełka:
- kabel USB
- dokumentacja
- igła do wysuwania tacki na kartę SIM
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,43 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Kod producenta | CPH2621 |
| Marka telefonu | OnePlus |
| Model telefonu | Nord CE4 Lite |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | srebrny |
| Przekątna ekranu | 6.67 |
| Funkcje | always on display, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5110 |
| Komunikacja | Bluetooth, DLNA, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.6 |
| Wysokość | 162.9 |
| Głębokość | 8.1 |
| Waga | 191 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.43 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 394 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16 |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Częstotliwość procesora | 2.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | Adreno 619 |
| Nawigacja | A-GLONASS, A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Maksymalny czas rozmów | 29,8 |
| Maksymalny czas czuwania | 681 |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| EAN | 6921815626954 |












