Tablet Samsung Galaxy Tab S9 11″ 11″ 8 GB / 128 GB beżowy
Tablet Samsung Galaxy Tab S9 11″ 11″ 8 GB / 128 GB beżowy
1999,00 zł
Na stanie
Stan: Bardzo dobry, 100% sprawny, wyczyszczony i zdezynfekowany. Możliwe ślady użytkowania w postaci rys lub odprysków.

Specyfikacja techniczna:
- Wersja: Wi-Fi
- Seria: Galaxy TAB S
- Procesor: Qualcomm Snapdragon 8 gen 2 (1x 3.36 GHz, X3 + 4x 2.8 GHz, A71 + 3x 2.0 GHz, A51)
- Pamięć RAM: 8 GB
- Pamięć wbudowana: 128 GB
- Czytnik linii papilarnych: W ekranie
- Typ ekranu: Dotykowy, Dynamic AMOLED 2X
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
- Przekątna ekranu: 11″
- Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1600
- Łączność: Moduł Bluetooth; Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
- Czujniki: Akcelerometr; Czujnik Halla; Czujnik światła; Żyroskop; Kompas
- Złącza: Czytnik kart pamięci – 1 szt.; USB Type-C – 1 szt.
- Bateria: Litowo-jonowa 8400 mAh
- System operacyjny: Android 13
- Aparat: 13.0 Mpix – tył; 12.0 Mpix – przód
- Rozdzielczość nagrywania wideo: 4K (3840 x 2160)
- Rysik: Tak
- Dodatkowe informacje: Wbudowane cztery głośniki stereo; Metalowa obudowa; Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68); Funkcja szybkiego ładowania 45W; Wbudowane trzy mikrofony
- Dołączone akcesoria: Rysik; Kabel USB Type-C
- Kolor: Beżowy
- Szerokość: 254 mm
- Wysokość: 166 mm
- Grubość: 6 mm
- Waga: 498 g
- Kod produktu: Samsung Galaxy Tab S9 11″ 8/128GB WiFi, S Pen, beżowy | SM-X710NZEAEUE | [*(1158881)*]
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| EAN | 8806095071671 |
| Kod producenta | SM-X710NZEAEUE |
| Marka | Samsung |
| Model tabletu | Galaxy Tab S9 11" |
| Model procesora | Qualcomm Snapdragon 8 gen 2 |
| Przekątna ekranu | 11 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Transmisja danych | brak |
| Kolor | beżowy |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| System operacyjny | Android |
| Materiał | metal |
| Szerokość | 254 |
| Wysokość | 166 |
| Głębokość | 6 |
| Waga | 498 |
| Układ graficzny | Adreno 740 |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, kompas, żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora | 8400 |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 276 |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1600 x 2560 |
| Częstotliwość procesora | 1 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |





