Smartfon Samsung Galaxy Z Flip5 8 GB / 256 GB 5G zielony
Smartfon Samsung Galaxy Z Flip5 8 GB / 256 GB 5G zielony
1999,00 zł
Na stanie
Stan: Bardzo dobry, 100% sprawny, wyczyszczony i zdezynfekowany. Może posiadać ślady użytkowania w postaci rys lub odprysków. Każdy sprzęt który sprzedajemy pochodzi z polskiej dystrybucji, jest wolny od rat, blokad lub innych zobowiązań. Na żądanie, udostępniamy do wglądu pierwotną fakturę zakupową.

Smartfon Samsung Z Flip5 5G 8/256GB Zielony (SMF731BLGGEUE)
- Obsługa kart pamięci: Nie
- Dual SIM: Dual SIM
- Akcelerometr: Tak
- Czujnik zbliżeniowy: Tak
- Żyroskop: Tak
- Czujnik światła: Tak
- Czytnik linii papilarnych: Tak
- WiFi: Tak
- Maksymalna pojemność karty: Brak obsługi kart
- NFC: Z NFC
- USB: USB typ C
- Pamięć wbudowana: 256GB
- GPS: Tak
- Pamięć RAM [GB]: 8
- Aparat główny: 12 + 12 MPix
- Aparat przedni: 10 MPix
- Przekątna ekranu: 6.7″
- Standard SIM: nanoSIM
- Złącza audio: Brak
- Pojemność baterii: 3700 mAh
- Wodoodporny/pyłoodporny: IPX8
- Modem: 5G
- Standard SIM: eSIM
- Rozdzielczość: 1080 x 2640
- Ładowanie bezprzewodowe: Tak
- Kolor: Zielony
- Głębokość: 6.9 mm
- Szerokość: 71.9 mm
- Waga: 187 g
- Wysokość: 165 mm
- Bluetooth: Bluetooth v5.3
- System operacyjny: Android 13
- Seria: Samsung Galaxy Z Flip
- Procesor: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
- Taktowanie procesora: 1 x 3.2 GHz + 4 x 2.8 GHz + 3 x 2.0 GHz Octa Core
- Rodzaj wyświetlacza: Dynamic AMOLED 2X
- Rodzaj: Smartfon
ID: 13064666
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Kod producenta | SM-F731BLGGEUE |
| Marka telefonu | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy Z Flip5 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | zielony |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3700 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 71.9 |
| Wysokość | 165.1 |
| Głębokość | 15.1 |
| Waga | 187 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 425 |
| Rozdzielczość ekranu | 2532 x 1170 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10 |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A15 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | Adreno 740 |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, własne gry, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Maksymalny czas rozmów | 35 h |
| Maksymalny czas czuwania | 20 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| EAN | 8806095144009 |















