Smartfon OnePlus 12 16 GB/512 GB 5G Silky Black
Smartfon OnePlus 12 16 GB/512 GB 5G Silky Black
2699,00 zł
Brak w magazynie
Stan: Bardzo dobry, 100% sprawny, wyczyszczony i zdezynfekowany. Może posiadać ślady użytkowania w postaci rys lub odprysków. Każdy sprzęt który sprzedajemy pochodzi z polskiej dystrybucji, jest wolny od rat, blokad lub innych zobowiązań. Na żądanie, udostępniamy do wglądu pierwotną fakturę zakupową.

ONEPLUS 12
Nowa era technologicznych możliwości właśnie nadeszła! OnePlus 12 – flagowy smartfon, który zmieni twoje postrzeganie mobilnej technologii. Doskonałe połączenie szybkości, designu i innowacyjnych funkcji sprawi, że pokochasz go od pierwszego użycia. Poznaj nowy wymiar smartfonów z OnePlus 12
Dane techniczne =>
- Producent: OnePlus
- Model: 12
- Wyświetlacz: AMOLED 120Hz, 1440 x 3168px (6,82″) 510 ppi
- Procesor: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3
- GPU: Adreno 750
- RAM: 16 GB
- Pamięć wbudowana: 1 TB
- Bateria: 5400 mAh
- Ochrona wyświetlacza: Corning Gorilla Glass Victus 2
- Wodo-Pyłoszczelność: IP65
- Kolor: Czarny
Aparat=>
- Pierwszy aparat: 50 Mpx(Sony), 7680×4320
- Drugi aparat: Szerokokątny 48 Mpx,114 stopnie szerokości
- Aparat przedni: 32 Mpx
- Dodatkowe informacje: Lampa LED
Łączność=>
- Bluetooth: Tak, v5.4
- Wifi: Tak, v802.11 a/b/g/n/ac/ax/be
- NFC: Tak
- 5G: Tak
- Dual SIM: Tak
Dodatkowe informacje=>
- Czujniki: Akcelerometr, zbliżeniowy, światła, magnetometr, żyroskop, grawitacyjny, rozpoznawanie linii papilarnych
- Język: Menu wielojęzyczne w tym polskie
W zestawie=>
- Smartfon OnePlus 12
- Oryginalne pudełko
- Ładowarka
- Kabel USB-C
- Kluczyk do tacki SIM
- Karta gwarancyjna
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Kod producenta | 16512OP12BLK |
| Marka telefonu | OnePlus |
| Model telefonu | 12 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.82 |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5400 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | aluminium, szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 74.8 |
| Wysokość | 164.3 |
| Głębokość | 9.15 |
| Waga | 220 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.4 |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 510 |
| Rozdzielczość ekranu | 3088 x 1440 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32 |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K, 4K, 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 3 |
| Częstotliwość procesora | 3.3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 750 |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, własne gry, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Maksymalny czas czuwania | 47h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| EAN | 6921815625988 |




