Tablet Apple iPad mini (6nd Gen) 8,3″ 4 GB / 64 GB szary
Tablet Apple iPad mini (6nd Gen) 8,3″ 4 GB / 64 GB szary
1699,00 zł
Na stanie
Stan: Bardzo dobry, 100% sprawny, wyczyszczony i zdezynfekowany. Wylogowany z iCloud, zresetowany. Może posiadać ślady użytkowania w postaci rys lub odprysków.
Specyfikacja:
- Pojemność: 64GB
- Wyświetlacz: 8.3″, 2266 x 1488px, Liquid Retina
- Procesor: Apple A15 Bionic, 6-rdzeniowy
- System: IPadOS 15
- Aparat Tylni: 12 Mpix
- Aparat Przedni: 12 Mpix
- Touch ID: Tak
- Gniazdo karty SIM: Nie
- Kod Producenta: MK7M3FD/A
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,293 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Kod producenta | MK7M3FD/A |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | iPad mini (6nd Gen) |
| Model procesora | A15 |
| Przekątna ekranu | 8.3 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Transmisja danych | brak |
| Kolor | szary |
| Komunikacja | Bluetooth |
| System operacyjny | iOS |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 134.8 |
| Wysokość | 195.4 |
| Głębokość | 6.3 |
| Waga | 293 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.293 |
| Układ graficzny | 8-rdzeniowa jednostka GPU |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 28 |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 326 |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 2224 x 1668 |
| Częstotliwość procesora | 3.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| EAN | 194252527351 |


