Tablet Apple iPad Pro 12,9″ 12,9″ 8 GB / 128 GB szary
Tablet Apple iPad Pro 12,9″ 12,9″ 8 GB / 128 GB szary
3999,00 zł
Na stanie
Stan: Bardzo dobry, 100% sprawny, wyczyszczony i zdezynfekowany. Może posiadać ślady użytkowania w postaci rys lub odprysków. Każdy sprzęt który sprzedajemy pochodzi z polskiej dystrybucji, jest wolny od rat, blokad lub innych zobowiązań. Na żądanie, udostępniamy do wglądu pierwotną fakturę zakupową.

Tablet iPad Pro
Apple iPad Pro 12.9″ 2022 Wi-Fi + Cellular 5G 128GB (gwiezdna szarość)
- nr kat. 1277730
- Ekran: 12,9 “, Liquid Retina XDR, 2732 x 2048 pikseli
- System operacyjny: iPadOS 16
- Pamięć RAM i dysk: 8 GB RAM + dysk 128 GB
- Procesor: Apple M2, 8-rdzeniowy
- Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax), modem 5G
SPECYFIKACJA
- System operacyjny: iPadOS 16
- Procesor: Apple M2, 8-rdzeniowy,
- Pojemność: 128 GB
- Pamięć RAM: 8 GB
Wyświetlacz
- Przekątna ekranu: 12,9 ”
- Rozdzielczość ekranu: 2732 x 2048 pikseli
- Format ekranu: 4:3
- Jasność ekranu: 1000 nitów
- Typ matrycy: Liquid Retina XDR
- Funkcje ekranu: Multi-touch 10 punktowy, powłoka antyodblaskowa, szeroka gama kolorów (P3), technologia True Tone, powłoka oleofobowa, obsługa Apple Pencil gen. 2
Komunikacja
- Standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
- Bluetooth: Bluetooth 5.3
- Modem: 5G
- Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax), modem 5G
Funkcje dodatkowe
- Czujniki: akcelerometr, barometr, czujnik oświetlenia, żyroskop
- Głośnik: tak
- Mikrofon: tak
- Moduł GPS: tak
- Tuner DVB-T: nie
- Funkcje dodatkowe: Face ID, GPS, skaner LiDAR, wbudowane 4 głośniki, wbudowane 5 mikrofonów
Aparaty
- Aparat przedni: 12 Mpix
- Rozdzielczość kamer przedniej: 12 Mpix
- Dodatkowy aparat: 10 Mpix
Wejścia/wyjścia
- Czytnik kart pamięci: nie
- Rodzaj SIM: eSIM
- Złącze USB: USB typ C
- Złącze słuchawkowe: nie
Parametry fizyczne
- Kolor tylnej obudowy: szary
- Wymiary: 249 x 280 x 6,4 mm
- Waga: 684 g
Wyposażenie
- Wyposażenie: instrukcja obsługi, kabel USB, zasilacz
Producent
- Nazwa producenta / importera: ALSO Polska sp. z o.o.
- Kod producenta: MP1X3FD/A
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,684 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Kod producenta | MP1X3FD/A |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | iPad Pro 12,9" |
| Model procesora | M2 |
| Przekątna ekranu | 12.9 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Transmisja danych | 5G |
| Kolor | szary |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| System operacyjny | iOS |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 215 |
| Wysokość | 280 |
| Głębokość | 6 |
| Waga | 684 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.684 |
| Układ graficzny | 8-rdzeniowa jednostka GPU |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, panorama, wykrywanie twarzy, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 28 |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 264 |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 2732 x 2048 |
| Częstotliwość procesora | 3.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| EAN | 194253253037 |







