PATRZ OPIS Smartfon OnePlus 10T 16 GB / 256 GB 5G czarny
PATRZ OPIS Smartfon OnePlus 10T 16 GB / 256 GB 5G czarny
999,00 zł
Na stanie
Stan: Dobry, przycisk power nie działa jak powinien, klika się tylko jeżeli naciśniemy go centralnie na środku, po bokach już nie łapie. Posiada porysowany ekran oraz opryski. Każdy sprzęt który sprzedajemy pochodzi z polskiej dystrybucji, jest wolny od rat, blokad lub innych zobowiązań. Na żądanie, udostępniamy do wglądu pierwotną fakturę zakupową.
SMARTFON ONEPLUS 10T 5G 16/256GB BLACK
INFORMACJE PODSTAWOWE
Producent OnePlus
Kod producenta CPH2415
Seria OnePlus 10
Kolor Czarny
Wodoodporny/pyłoodporny IPX4
TECHNICZNE
System operacyjny Android 12
Procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1
Taktowanie procesora 3.2 GHz Octa Core
Pamięć RAM [GB] 16
Pamięć wbudowana 256GB
Obsługa kart pamięci Nie
Maksymalna pojemność karty Brak obsługi kart
Standard SIM nanoSIM
Dual SIM Tak
ZŁĄCZA/ŁĄCZNOŚĆ
Modem 5G
WiFi Tak
Bluetooth Bluetooth v5.2
NFC Tak
USB USB typ C
Złącza audio Brak
WYŚWIETLACZ
Rodzaj wyświetlacza Fluid AMOLED
Przekątna ekranu 6.7″
Rozdzielczość 1080 x 2412
APARAT
Aparat główny 50 + 8 + 2 MPix
Aparat przedni 16 MPix
FUNKCJE
GPS Tak
Czytnik linii papilarnych Tak
Czujnik zbliżeniowy Tak
Czujnik światła Tak
Akcelerometr Tak
Żyroskop Tak
BATERIA
Ładowanie bezprzewodowe Nie
Pojemność baterii 4800 mAh
FIZYCZNE
Wysokość 163 mm
Szerokość 75.4 mm
Głębokość 8.75 mm
Waga 203.5 g

Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Kod producenta | 5900626940665 |
| Marka telefonu | OnePlus |
| Model telefonu | 10T |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4800 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 163 |
| Wysokość | 75.37 |
| Głębokość | 8.75 |
| Waga | 203.5 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 394 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16 |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8+ gen 1 |
| Częstotliwość procesora | 3.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 730 |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| EAN | 799011196856 |











