Smartfon Apple iPhone 13 mini 4 GB / 128 GB 5G czarny
Smartfon Apple iPhone 13 mini 4 GB / 128 GB 5G czarny
800,00 zł
Brak w magazynie
Stan: Dostateczny. Nie ma pęknięć, ale jest z każdej strony porysowany i poobijany. Technicznie wszystko działa. Kondycja baterii 76%
Pozostałe parametry wyświetlacza
- Technologia HDR
- True Tone
- Szeroka gama kolorów (P3)
- Haptic Touch
- Kontrast 2 000 000:1 (typowo)
- Jasność maks. 800 nitów (typowo); jasność maks. 1200 nitów (HDR)
- Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców
- Jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków
- Wyświetlacz Super Retina XDR
- Wyświetlacz OLED o przekątnej 5,4 cala na całej przedniej powierzchni urządzenia
- Rozdzielczość 2340 na 1080 pikseli przy 476 pikselach na cal
System operacyjny: iOS 15
Pamięć wewnętrzna: 128 GB
Czytnik kart pamięci: Nie
Typ ogniwa: Li-ion (bateria wewnętrzna)
Aparat fotograficzny: Tak
Aparat – Przód: 12 Mpix
Aparat – Tył: 12 Mpix
Aparat – Tył 2: 12 Mpix
Karta SIM
- Nano
- eSIM
Dual SIM: Tak
GPS: Tak
Komunikacja bezprzewodowa
- WiFi
- Bluetooth
- NFC
- LTE
- 5G
Złącza: Lightning
Ładowanie indukcyjne: Tak
Kolor: Czarny
Wysokość: 131.6 mm
Szerokość: 64.2 mm
Głębokość: 7.65 mm
Waga: 140 g
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,28 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| EAN | 194252689622 |
| Kod producenta | MLK03PM/A |
| Marka telefonu | Apple |
| Model telefonu | iPhone 13 mini |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 5.4 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 2406 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Szerokość | 64.2 |
| Wysokość | 131.5 |
| Głębokość | 7.65 |
| Waga | 140 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.28 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 476 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A15 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 3.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | A15 Bionic |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Maksymalny czas rozmów | 44 h |
| Maksymalny czas czuwania | 5000mAh |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | F |










